sinema reklam tasarımları

KOCELİ SİNEMA REKLAMLARI

Kocaeli Sinema reklamları ; ortamına uygun olarak hazırlanan ve gerekli sıklıkta gösterim süresi bulabilen reklamlar etkin ve hatırda kalıcı olabilir. Reklam süresi fazla uzun tutulursa film izlemek için gelmiş insanlar üzerinde bırakılması istenen etki olumsuz bir etkiye dönüşebilir. İyi hazırlanmış bir sinema reklamı, tanıtımı yapılacak olan ürünün tüm özelliklerini en çarpıcı şekilde ve kısa bir sürede göz önüne serer.

Sinema ve televizyon reklam prodüksiyonları aynıdır. Bunları birbirinden ayıran daha çok montaj masalarıdır. Sinema için reklam filmlerinin hazırlanması, hazırlanan bu reklam filminin, filmin gösterileceği sinemalara dağıtılması süreçlerini düşünürsek bu oldukça uzun bir zamanı alır. Sinemada yayınlanacak reklam filmleri gündemi mutlaka takip etmelidir. Sinema, televizyon ve radyo gibi geniş halk kitlelerine ulaşamaz, ulaşabildiği kesim ancak onu seyretmeye gelen insanlardır.

Kocaeli sinema salonları ve Kocaeli sinema seansları baz alındığında, sinema reklamcılığına bakışımızı daha analitikleştirmek taraftarıyız. İnsanlar üzerinde güçlü etki bırakmak için, sinema filminin türüne, seans saatlerine, kitle türlerine göre reklam oluşturmak gerekmektedir. Kocaeli reklam ve reklamcılık sektöründe yer alan reklam ajansları içerisinden sıyrılarak, güçlü tasarım ve stratejisini iyi belirlemiş olan Crea.tif Reklam ve Danışmanlık, sinema reklamcılığı konusunda da sizlere tam hizmet vermektedir.

Sinema reklamcılığı, Kocaeli reklamcılık sektöründe sık kullanılan bir unsur olmasıyla beraber, sizlere sinema reklamları konusunda acizane tavsiyemiz reklam istikrarını sağlamanızdır. Kişilerin ay’da bir kez sinemaya gittiğini ve sinema salonlarındaki gösterimleri düşündüğümüzde, süreklilik arz eden ya da daha sık reklamları yayınlanan ürün / hizmet ya da markalar, daha fazla insana ulaşmaktadır.

İster Kocaeli sinema salonları, isterseniz bütün Doğu Marmara bölgesi sinema salonları olsun, sinema reklamları konusunda, her yerde gösterime çıkarmaktayız.

Çalışmalarımızda genel amaç ve hedefler ;

Ürün / hizmet duyurusu
Bilgilendirme / açıklama
İlan / haber duyuruları
Farklılık / farkındalık
Bütünlük olgusu
Güven
Rekabetçilik
Samimiyet

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 3 =

Post comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.