Kocaeli Kurumsal Reklam Ajansları

Grafik tasarım hizmetlerimiz içerisinde yer alan kalemleri şu şekilde sıralayabiliriz. Logo ve amblem tasarımı, katalog ve dergi tasarımı, afiş ve poster tasarımı, ambalaj ve paket tasarımı, broşür ve el ilanı tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, etiket tasarımı, matbu evrak tasarımı, cepli dosya tasarımı, tanıtım dosyası tasarımı, sunum ve animasyon tasarımı, 3D tasarımlar, fuar stant tasarımı. Çok mu geldi? biz başarıyoruz!

Ürün fotoğrafçılığının yanı sıra katalog tasarımlarımız için kullandığımız görsel materyallerin de fotoğraflarını çekiyoruz. Fotoğraf çekim hizmetlerimizde Drone kullanımı, tanıtım filmi, tanıtım kataloğu ya da reklam gösterimi için kullanılmaktadır.

Web sitesi, sizi internet ortamında temsil eden vitrininizdir. Kimi zaman anlık bilgi almak kimi zaman da araştırma yapmak açısından siteniz kullanılır. Doğru tasarlanmış ve gelişime açık web siteleri, kullanıcıya yönelik kolaylıklar ile birlikte hız, performans ve modern hatlara sahip olmalıdır. Aynı zamanda mobil uyumluluk ve Seo açısından da desteklenmiş olmalıdır. Sizin için en uygun web sitelerini tasarlıyoruz.

Yalnızca sosyal medya planlaması değil aynı zamanda, dijital dünya olan internette yer alan tüm platformlarda (web sites dahil), tam marka çalışması ile pazarlama sürecinizi organize ve optimize ediyoruz. Arama motoru çalışması SEO ile de sitenizin bulunurluğunu arttırıyoruz.

Kurum kimliğinizi oluşturmak, yönetim ve çalışanların ortak düşünce ve inançlarını yansıtma anlamı taşır. Bir kurum kimliği, tek vücut olmuş düşüncelerin ve hedeflerin renklerini, şekillerini, tasarımlarını içermelidir. Biz, sizler için sıfırdan bir kurumsal kimlik tasarımı yaparak, hedeflerinizi, düşünce ve inançlarınızla harmanlayarak rakiplerinizin bir adım önüne taşıyoruz. A’dan Z’ye tüm tasarımlarınız ile kurumsal aynanızı biz yapıyoruz!

Dijital medya planlama, sosyal medya, mailing, üye kazanma, içerik oluşturma, tek sayfa (one page) tanıtım sitelerinin tasarımı, etkileşim ve performans takibi gibi alt başlıkları da barındıran bir hizmettir. Bu hizmet ile dijital dünyada sizin gözünüz kulağınız oluyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn gibi reklam ve prestij içerikli sosyal platformlarda sizi temsil eden tasarımları, yas, kutlama, dini ve milli bayram hassasiyeti gibi pek çok önemli zamanları da organize ettiğimiz bir hizmetler bütünüdür. İster küçük ölçekli ister büyük ölçekli işletmeniz olsun, biz her zaman aynı özveri ve kalitede hizmet vermeye devam ediyoruz. Sosyal medyadaki “noktanız” biziz!

Vizyonu geniş, geleceğe emin adımlarla gitmek isteyen ve en önemlisi istikrarlı bir reklam, tanıtım ve hedef kitle entegrasyonu süreçlerini isteyen müşterilere hizmet vermekteyiz. Böylelikle, tasarımdan haberlere, kurum içi iletişimden hedef kitle iletişimine her şeyi planlıyor ve hayata geçiriyoruz.